Molinės, betoninės čerpės

Molinės ( keramikinės) čerpės     Betoninės čerpės


 

Molinės čerpės


Dantegl

Dantegl yra originali daniška, S formos čerpė, gaminama tokia pati, kokia pirmą kartą buvo pagaminta daugiau nei prieš 100 metų. Didžiausia jos vertė yra natūralumas ir nuostabi spalva, kuri laikui bėgant vis gražėja. Šiomis čerpėmis dengti namų stogai išsiskiria savitu charakteriu iš aplinkos.

      Natūrali

Hollander

Šios užkaitinės keraminės čerpės išsiskiria profiliu, ypač tinkamu sudėtingesnės formos stogams. Užleidžiamas profilis ir kintamas atstumas tarp grebėstų leidžia racionaliai montuoti čerpes. Tinka tiek renovacijai, tiek naujam pastatui.

     Natūrali


 Angobuota

    Juoda


 Glazūruota

  Juoda


Nortegl

Klasikinio šiaurietiško dizaino čerpės. Jas lengva tvirtinti, jos patvarios ir išskirtinës išvaizdos. Šias čerpes lengva kloti, nes jos yra didesnės, o jų grebėstavimas gali bûti keičiamas, kartu tai lemia ir ekonominę naudą dėl mažesnių bendrųjų sąnaudų.

 Natūrali


Glazūruota


  

 Rausva                           Juoda

 


Angobuota

     

 Antik (sendinta)            Juoda                     Geltona

 

Rubin

Laiko išbandytos ir labai populiarios keraminės čerpės. Šioms čerpėms būdinga tradicinio dizaino ir pažangių techninių savybių, bei funkcionalumo visuma. Rubin paprasta ir nebrangu montuoti, dviguba užkaitų (falcų) sistema garantuoja, kad stogas patikimai saugos nuo vandens ir vėjo. Rubin galima rinktis iš trijų paviršių padengimo tipų: natūralias, angobuotas ar glazūruotas, iš viso 9 spalvų.

 Natūrali


Angobuota

    

 Juoda                              Ruda                                Vario


Kvarcinė angoba

      

Kaštoninė                       Ruda (teak)               Tamsiai raudona


Top line glazūra

   

        Juoda                            Žalia

Smaragd

Unikalios išvaizdos plokščios keraminės čerpės, atitinkančios vokiečiams būdingus aukštus kokybės reikalavimus. Šių čerpių stogas padės sukurti unikalų ir modernų namo dizainą. Tinka dengti tiek mažo, tiek didelio nuolydžio stogus. Smaragd galima rinktis iš dviejų paviršių padengimo tipų: angobuotas ir glazūruotas, iš viso šešių spalvų.


Angobuota

               

 Vario rudumo                        Juoda

 

Kvarcinė angoba

      

 Kaštoninė                            Ruda


 Glazūruota

      

 Juoda                                    Mėlyna


 

Turmalin

Šiuolaikiška keraminė čerpė. Turmalin – užkaitinė čerpė, kurią nesunku montuoti. Spalvos ir paviršiai suprojektuoti derinant su šiuolaikine architektūra. Rezultatas – stilingas ir šiuolaikiškas stogas.

 Natūralaus 

 

Angobuota

      

      Juoda                                 Pilka                    Vario rudumo


Glazūruota

      

   Juoda                            Kaštoninė                      Pilka

 

Vittinge T11

Klasikinės keraminės čerpės. Jų natūrali spalva ir struktūra atpažįstamos ant stogų aplink Baltijos jūrą. Iš tiesų populiarios čerpės. Jos puikiai tinka tradicinio stiliaus stogų renovacijai ir naujų stogų dengimui. Jos ilgaamžės, o natūrali spalva laikui bėgant vis gražėja.

 

 

Betoninės čerpės

 

Minster

Minster yra unikalios plokščios stogo čerpės, kurios yra panašios į natūralaus skalūno plokšteles. Minster čerpės buvo sukurtos atsižvelgiant į modernios architektūros standartus. Šiuolaikinės gamybos technologijos įgalina tobulai suderinti čerpės formą ir medžiagos galimybes. Čerpių spalva ir panašumas į natūralų skalūną prisideda prie to, kad jūsų namas taptų individualus ir ryškaus stiliaus. Nauja čerpės forma ir stilingi šešėliai ant stogo sukuria modernią ir nesenstančią išvaizdą.

        

    Pilka 


Zanda Elegant

Elegant – nebrangios betoninės čerpės su lygiu paviršiumi ir simetrišku profiliu, dėl kurio pailgėja čerpių eksploatavimo trukmė. Siūlomos dviejų natūralių spalvų.

                               

Molio raudonumo                            Pilka

 

 

Zonda Lux

 

Lux betoninėms čerpėms būdingas lygus paviršius ir simetriškas profilis, dėl kurio pailgėja čerpių ekpsloatavimo trukmė. Siūlomos septynios populiarios spalvos. Beje, čerpių spalva atspari išorės poveikiui. Tokią pasirinkimo laisvę siūlančios Lux čerpės puikiai tinka daugeliui namų.

 

                                                                    

           Pilka                                   Ruda                                Raudona                        Molio raudonumo


                                       

         Juoda                                  Žalia                           Antik (sendinta)

 

 

Zonda Protector

Sodrios spalvos, ilgalaikis blizgesys ir stipresnė apsauga nuo mūsų permainingo klimato poveikio. Ši čerpė yra ypatinga. Paviršiaus apsauga sukurta Monier ir išbandyta. Bandymais nustatyta, kad Protector čerpės yra 30% atsparesnės UV spinduliams nei kitos betoninės čerpės. Nepriklausomi bandymai Vokietijoje patvirtino aukštą šių čerpių kokybę. Paviršiaus apsauga taip pat apsaugo nuo čerpių samanojimo. Šias čerpes lengva dengti, norime priminti, kad daugumai stogų tinka betoninės čerpės.

 

                              

 

       Pilka                     Molio raudonumo                 Raudona

 

 

                 

      Ruda                               Juoda

 

Į viršųSKAMBINTI